slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Jste zde

MISTER LOCK špičkový zámek řazení 7490,-

Mister Lock cena s montáží 7490,-

 

Blokace  řazení Mister-Lock je zabezpečení estetické pohodlné na obsluhu a vysoce odolné proti překonání. Jejich výroba probíhá podle systému řízení jakosti ISO 9001.  Naše blokace jsou výrobky nejvyšší kvality oceněny mnoha medailemi a oceněními.

Blokace řazení je moderní a estetická “beztrnová” blokace, které máme již v nabídce kolem 700 blokád. Toto inovativní řešení bylo vybaveno blokujícím čepem spojenám se zámkem a stala se součástí blokace, která snižuje na minimum počet úkonů nezbytných k zajištění vozidla. Tato konstrukce zajišťuje, že se naše blokace velmi lehce ovládají a nijak nenarušují interiér vozu.

“Mister Lock” je nadále modifikován a vylepšován a drží krok s novými technologickými řešeními, která používají výrobci automobilů. Zámky jsou přizpůsobovány na každé nové vozidlo, které se objeví na trhu.

BLOKACE BEZTRNOVÉ

Blokace beztrnové se dělí na čtyři typy. V závislosti na typu kulisy řazení používáme různé typy beztrnových blokací. Tyto typy beztnových blokád jsou “W”, “R”, “Z” a “K”.

Princip funkce blokací typu “W”, “R”, “Z”.

Chcete-li zamknout zámek, otočte zámkem vpravo a poté stiskněte. K odemknutí dojde po otočení klíče v zámku.

Princip funkce blokace typu “K”

Chcete-li zamknout zámek lehce stiskněte hlavu zámku a pak s ní otočte ve směru hodinových ručiček, až zacvakne západka. K odemknutí dojde po otočení klíče v zámku.

Blokace “W” je konstrukce rámová se zámkem, který je pro blokaci potřeba otočit a pak zatlačit.


 Pohled na konstrukci blokace typu “W”.


Pohled na středový panel po zamontování blokace typu “W”.

Blokace typu “R” je zabezpečení rámové konstrukce s trubkou a zámkem, který je pro blokaci potřeba otočit a pak zatlačit.

 Pohled na konstrukci blokace typu “R”.


Pohled na středový panel po zamontování blokace typu “R”.

Blokace “Z” hovorově nazývána “pancéřová” je blokace zatlačovací, kde páku řazení blokuje speciální “hák”.


Pohled na konstrukci blokace typu “Z”.


Pohled na středový panel po zamontování blokace typu “Z”.

Blokace typu “K” je novodobá blokace s trubkovou konstrukcí  a otočným zámkem.


 Pohled na konstrukci blokace typu “K”.


Pohled na středový panel po zamontování blokace typu “K”.

Zajímavou verzí je  blokace řízení, kterou charakterizuje odolnost, spolehlivost a účinnost blokace. Blokace tohoto typu se může montovat jak do vozidel dodávkových, tak do vozidel osobních, kde je odkrytá tyč řízení. Tento typ zabezpečení se na český trh prozatím nedodává, ale těší se velkou oblibou na Holandském trhu a v Ruské federaci.